• Sídlo firmy
  • Husova 424
  • 261 01 Příbram VI
  • Czech Republic
  • Mapa

HISTORIE

Firma SPS Příbram, s.r.o., byla založena v roce 1992 především jako spediční společnost.
Postupem času se však ukázalo, že chceme-li dodržet vysoký standard našich služeb, musíme disponovat vlastními dopravními kapacitami. Z tohoto důvodu jsme se začali zabývat vedle spediční činnosti rovněž činností dopravní a pořídili jsme několik kamionů.

auto 11První vlastní vůz zn. LIAZ s návěsem BBS o délce 12,5 m byl pořízen v roce 1994.Tento návěs byl v roce 1995 nahrazen novým, ve své době velice moderním návěsem zn. KÖGEL o délce 13,5 m se schránkou na 32 EUR palet.
V roce 1996 bylo zakoupeno v pořadí druhé vozidlo stejného typu.

V prosinci roku 1997 byl pořízen první nízkoložný tahač zn. VOLVO FH12 s nízkoložným návěsem (LOWDECK) od společnosti KÖGEL.

auto 12 V dalších letech jsme dospěli k závěru, že pokud chceme vykonávat naše služby k plné spokojenosti našich klientů, musíme pořizovat vozidla dle speciálních požadavků zákazníků. Proto jsme v roce 2000 zakoupili velkoobjemovou soupravu pro ložení 38 paletových míst a o celkovém objemu 120 m3.

auto 13Mezi posledními nákupy dle přání zákazníka bylo pořízení dvou nízkoložných návěsů s úpravou pro přepravu svitkového materiálu (mulda).
Některá vozidla jsou celoročně vybavena povolením pro přepravu nadrozměrných nákladů až do délky 16 m, šířky 3 m a celkové výšky 4,3 m. Tato povolení jsou určena jak pro přepravu v ČR, tak v některých státech EU.

Veškeré přepravované zboží je pojištěno dle úmluvy CMR na částku 10 mil. Kč.

auto 14V případě, že bychom nemohli splnit některý z Vašich požadavků pro vytíženost našich vozidel, dispečink firmy je v nepřetržitém kontaktu s několika významnými dopravci a schopen okamžitě zajistit náhradní vozidla.

Od roku 1995 jsme členem Sdružení ČESMAD Bohemia a pravidelně se účastníme všech jednání a školení.

V současné době zajišťujeme přepravy nejrůznějších druhů nákladů nejen v ČR, ale i ve většině států Evropy. Máme navázány přímé kontakty s renomovanými tuzemskými i zahraničními zákazníky.

Neboť se neustále snažíme zvyšovat kvalitu našich služeb, nemalé investice směřují také do informačních a komunikativních technologií a do lidských zdrojů.

Po celou dobu našeho působení na trhu dopravy je naší prioritou především stálá spokojenost našich zákazníků.